Rohkem tänusõnu (inglise keeles) saate lugeda siit.

„Ma näen teadvat oma tulevaste testide vastuseid, tunnen mind ümbritsevate olendite tundeid ja tean, mis valikuid tegema peaksin...“

„Ma olen kaugvaatluse kursuse õpilane. Lisaks võtsin ma teie uue, Kaugmõjutamise kursuse. Ma olen kasutanud teie tehnikaid igapäevases elus. Ma näen teadvat tulevaste testide vastuseid, tunnen mind ümbritsevate isendite tundeid ja mõistan, milliseid valikuid tegema peaksin. Kuid mu lemmikajaviiteks on reisimine läbi aja ja ruumi. Olen saanud elava kujutlusvõime, mis muudab selle veelgi lõbusamaks. Üle kõige tänan ma teid kõiki, kes te selle võimalikuks teete.

Austusega, Matt

Matt Gray
foxfire007@hotmail.com

***

„Pärast Portaaltreeningu osa kuulamist, on mul olnud mitu eelaimdust...“

Lubage mul öelda, et pärast Portaaltreeningu osa kuulamist, on mul olnud mitu eelaimdust.

Kõige viimane tabas mind börsi „karuturult“ aktsiate ostmiseks. Mulle avaldas väga muljet teie kodulehele 31.08.2001 postitatud sõnum. Nägin seda alles nüüd ja pärast seda olen ma teie lehte külastanud IGA päev. Hämmastav!

Tänan teid kõige eest!

Dr. Leon O.
dbo211@attglobal.net

***

„Ma usun, et teie informatsioonist saab Inimkonnale päris kindlasti uus moodus enda nägemiseks ning füüsilise maailma mõistmiseks...“

Lugupeetud Gerald O’Donnell

Ma tahan Teid tänada Teie fantastilise Kaugvaatluse kursuse eest. Olen avastanud, et minus on välja arenenud palju teravam vaistlik tundlikkus. Samuti on mul palju parem kontroll selle üle, keda, mida või mis kohti ma külastan ning kuidas tegutsen sügavas Teeta-seisundis viibides. Olen veendunud, et teie informatsioonist saab päris kindlasti uus moodus inimkonnale iseenda nägemiseks ning füüsilise maailma mõistmiseks.

Teid väga tänades,

Alexander Markus, Ph.D., M.D. (A.M.)
President of the Celeste Institute
celeste@celesteinst.se

***

„Need kursused on muutnud mu elu.“

„Need kursused on suurepärased! Pärast nende läbimist tundub, et mu mõistus oli enne vabastamata. Nüüd suudan ma näha asju palju selgemalt; mu mälu on palju parem; need kursused on parimad stressialandajad planeedil ja ma tunnetan juhtuvaid asju ette.

Need kursused on muutnud mu elu.

Tänan Teid."

Laurie Broad Jr.
feather@aptalaska.net

***

„Ma olen viiel korral tabanud Suurt Mastirida...“ 

"Igal reedel viimase 6 nädala jooksul olen ma külastanud enda kodu lähedal asuvat kasiinot. Ma mängin pokkeriautomaadil „Triple Play Jacks’e“. Ma kaugmõjutan igal korral just enne Suure Mastirea tabamist. Auhinnaks on 4000 dollarit. Ma olen seda tabanud viiel korral ja kuuendal korral andis masin mulle ise Suure Mastirea, tähendades kõigi 3 käe peale kokku 12 000 dollarit. Seni on kuue tabamuse võiduks kokku 32 000 dollarit. Isegi kasiinosse sõitmise ajal MA NÄEN SEDA, MAITSEN SEDA, HINGAN SEDA.

Ma isegi näen oma mõistuses, kuidas üks naine tuleb masina juurde mulle maksma. See daam on viiel korral olnud sama naine. Ta on nendest tabamustest veel rohkem hämmastunud kui mina.

Õnnelikke mõtteid!“

John Hunter
JJhunter438@aol.com

***

„Teadvustatud unenäo nägemine toimub sageli koos küllaltki täpsete ekstrasensitiivsete ja tunnetuslike võimetega...“

"Lugupeetud Gerald,

Tänan Teid!

Ma näen mitmete oma võimete puhul tohutut kasvu, mis olid mul enne teie töö avastamist. Seda eriti manifisteerimisvõimete puhul. (Pean olema ettevaatlik, millest ma mõtlen).

Teadvustatud unenäo nägemine toimub koos küllaltki täpsete ekstrasensitiivsete ja tunnetuslike võimetega. Selle tulemusena on minust saanud häirivalt „tundlik“ inimene mitmetele füüsilistele asjadele nagu näiteks helendavatele valgustitele, valjudele helidele, telefonidele jne. Mitmed inimesed on näinud minust kiirgavat ja ümbritsevat valgust.

Tänan Teid selle imelise töö eest!"

Linda Wheatley, Ph.D.,R.T.(R)(MR)
Chair, Radiologic Technology Program
Assistant Professor, Mercy College of Northwest Ohio
wheatley@mercycollege.edu

***

„Mul on möödunud aastate jooksul läinud väärismetallide investeeringutes äärmiselt hästi. Tänud hea nõu eest...“

"Tere Gerald,

Ma tahan avaldada sulle tänu ja tunnustust, kui palju su kursus on mind aidanud mitmel tasandil. Sinu treeningud on aidanud mind spirituaalselt rohkem mõista seda imelist loomingut, milles me elame ja kuidas jääda lõdvestunud seisundisse ka pingeliste olukordadega kokku puutudes. Samuti on kursus mind palju aidanud mu börsil kauplemises. Ma olen teinud pärast sinu kursuse läbimist palju edukaid finantsinvesteeringuid viimase paari aasta jooksul.

Mul on tänu sinu nõuannetele ja Kaugvaatluse ning Kaugmõjutamise võimete arengule läinud viimaste aastate jooksul äärmiselt hästi väärismetallidega investeeringuid tehes. Paljudel kordadel on minu investeerimisotsused põhinenud mitmete ettevõtete äriplaane üle vaadates ja seejärel olen teinud oma tunnete põhjal lühinimekirja neist ettevõtetest, kuhu peaksin investeerima või mitte. Mulle ei meeldi päevakauplemine, vaid eelistan investeerida ettevõtetesse, mida siis meeleldi hoian pool kuni kaks aastat.

Paljudel juhtudel on sellised ettevõtted alustanud väikeettevõtetena ja aja jooksul kasvanud keskmise suurusega ettevõteteks. Potentsiaalseid võimalusi ülevaadates, tekitavad mõned ettevõtted erilise tunde – umbes nagu tabades golfiballi lüües õigesse kohta - tekitades sellise täiusliku tunde. Mitmetesse ettevõtetesse, millesse ma investeerinud olen, on väikesed väärismetallifirmad. Ma mäletan, kui esimest korda kursusega alustasin ja sinuga (Geraldiga) rääkisin, mainisid sa, et kullal oli suur tulevik ning see maksis tollal, 2001. aastal vaid 280 USD. Sellal oli raske usukuda, tundudes isegi hullumeelsusena – on nüüd hind tõusnud üle 700 USD, kuid pisut tagasi tõmmanud viimase paari nädala jooksul. 

Palju armastust soovides," 

Shelly and Scott Duncan
shellyd@iprimus.com.au

***

„Need kursused on muutnud mu elu...“

Ma armastan Portaali. Ma olen nende kursuste abil treeninud mitmeid aastaid. Tulemused paranevad iga aastaga. Viimast korda kirjutasin mõned aastad tagasi. Ma kogesin värviliste ringide nägemist ja vibreeriva hääle kuulmist oma peas. Ma kogesin „Suurt Illusiooni“ ilma mõistuse seisundit muutva uimasti tarbimiseta. Meenutan viimaseid kogemusi ja mõistan, kui võimsalt on võimalik mõjutada oma maailma oma mõtete mõjutamise kaudu.

Minu praegune töökoht on kavatsuse hoidmise ja oma töölt oodatavate omaduste loetelu koostamise tulemuseks. Kõik on saanud tõeks ja nüüd on aeg liikuda edasi uute põnevate väljakutsete poole. See on vaid tugeva kavatsuse abil väljendunud asjaolude näide. Ma tegelen kliinikus ka enda ja teiste tervendamistööga. Ma kasutan energeetilist testimist energiaparanduste tegemisel ja tulemuste kinnitamisel info saamiseks.

Energeetiline testimine näitab mu Teadvuse Skaala Kaardil Hawkinsi Skooriks 840 punkti. Portaali kuulates tõstsin ma oma tulemust peaaegu 43 punkti võrra. Meetodeid kombineerides ja minu energiasüsteemist vanade, mind mitteteenivate uskumuste kõrvaldamisega on mu skooriks praegu 997 - Kristuse 1000punktilise teadvuse lähedal. Kontrollisin sinu 1873 skoori, mis ei mahu 1500punktilisele graafikule. Ma olen pidevalt õndsalt õnnelik ja negatiivsus kaob lihtsalt ilma mõju avaldamata. Nüüd ma mõistan, miks osad universumid ühenduvad ja teised mitte. 

Oota Palju Õnnistust Tervises & Külluses" 

Carey Steward
enlightner1@hotmail.com


***

„Ma olen palju õnnelikum, rahulikum, õrnem ja armastavam“.

„Tahtsin Teid tänada sellise hämmastava, elumuutva ja –ülendava süsteemi eest Kaugvaatluse ja –mõjutamise abil. Minu kogemused jätkuvad endiselt. Minu olemusest särab läbi üks peamine olend. Olen palju õnnelikum, rahulikum, õrnem ja armastavam.

Teised inimesed on märganud minus muutusi ja neid ka kommenteerinud. Mul oli erakordne „kehaväline“ kogemus – kohe pärast ühe meditatsiooniseanssi. Mu unenäod on äärmiselt elavad – ma kogen värve ja detaile selliselt, mida pole enne kursuse läbimist olnud. Lisaks oma mõnedele põhjalikele kogemustle uneseisundis, on mu ärkveloleku seisundis mitmeid sünkroonsusi, milles Te rääkinud olete. See on justkui deja vu, kus ma tunnen, et ma oleksin justkui seda hetke juba kogenud või sellest unistanud ja samal hetkel kogen mõnda teist kohta või und.

Kui imelised ja tohutud on kõik need uued kogemused! Ma olen tänulik nende hämmastavate kursuste eest. Ma soovitan neid kõigile, kes soovivad avardada oma Elu Kogemist. 

Tänan Teid."

Mark Labbato
mlabbato@mac.com

***

„See programm annab sulle kõik, mida vajad...“

"Hea Gerald,

Suured-suured tänud teile selle kõige tähtsama töö planeedile toomise eest. Olen Teile igavesti tänulik, et olete võtnud aega jagada oma andeid. Olen osalenud paljudes programmides – nii spirituaalsetes kui muudes – kuid see siin on kõige põhjalikum, holistilisem ja integreeritum programm, millega eales olen kokku puutunud.

Olen õppinud energiatööd, kuid see programm annab sulle kõik, mida vajad. Ma tunnen, kuidas ma olen endast vabastanud nii palju hirmu ja mul on nii palju veendumust PRAEGUSE kohta. Samuti võin tunnetada helget ja kaasahaaravat tulevikku. Kuigi isegi mitte täielikult neid tehnikaid mõistmata, usun ma, et suutsin kaugmõjutada ja vähendada oma sõbra valu, kes enda sõrme lömastas ning valust karjus. Mõne minuti jooksul pärast minu sisenemist ÜHTE, sõbra valu taandus.

Ma olen rõõmus, et Te lihtsalt ei näidanud Kaugvaatluse- ja mõjutamise „tehnikaid“, vaid pigem andsite uskumatu konteksti seoses meie suhtega ÜHTE. Ma tunnen nagu jõuaksin lõpuks koju.

Tänan Teid väga... Ma saadan inimesed Teie juurde!"

Veronica Conway
veronica@tribecoaching.com

***

Portaal-treeningu Kursus – Kuld-pakett

Meie kõige enam kasutatud treening·        

 • Kohene eluaegne ligipääs kursusele ja materjalidele
 • Kasutamisjuhend
 • Ligipääs Õpilaste Vestlusruumi
 • E-raamat Kaugvaatluse saladustest
 • E-raamat Kaugmõjutamise saladustest
 • Audioraamat Kaugvaatluse saladustest
 • Audioraamat Kaugmõjutamise saladustest
 • Teeta-ajuseisund
 • Delta-ajuseisund
 • 10 Kaugvaatluse heliseanssi
 • 10 Kaugmõjutamise heliseanssi
 • 11 Kaugvaatluse treeningmoodulit
 • 13 Kaugmõjutamise treeningmoodulit
 • Igal ajal ligipääs kursusele oma lauaarvuti, sülearvuti, tahvli ja telefoni kaudu

174 USD

(Eurodes hinna arvestamiseks võite kasutada näiteks seda kalkulaatorit.)

REGISTREERU KURSUSELE